Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem in cautare de “MANAGER TURISM” pentru a consilia clientii pentru calatorii de vis. Daca esti pasionat de calatorii , iti doresti sa ajuti oamenii si daca esti dornic de a invata lucruri noi, te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

Asteptarile noastre:

  • Sa iti doresti sa urmezi o cariera in domeniul turismului sau ticketing-ului
  • Orientare catre client
  • Abilitati foarte bune de:
  • Comunicare si vanzare;
  • Pro-activ, organizat, ordonat, spirit de echipa, punctualitate;
  • Cunostinte operare PC.

Responsabilitati:

  • Interactionezi cu clientii atat telefonic, cat si in scris
  • Consiliezi clientii in alegerea serviciilor de travel
  • Oferi asistenta pre si post vanzare
  • Promovezi serviciile si produsele EXPERTUR TRAVEL GROUP S.R.L.
  • Efectuezi rezervari in sistemele folosite de compania noastra

Beneficii:

  •  Bonusuri considerabile in functie de rezultate
  • Vacante cu tarife reduse pentru angajati
  • Training-uri de specialitate
  • Atmosfera destinsa, colegi tineri si prietenosi

Tot ce trebuie sa faci tu, este sa vii cu un Can Do Attitude!

Pentru ca suntem intr-o continua dezvoltare, suntem mereu in cautare de oameni deschisi care sa ni se alature, poti sa ne trimiti CV-ul tau si scrisoarea de intentie pe adresa  info.expertur@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, Eugen Coca 41