Publicat Recent

Inginer exploatarea echipamentului sistemelor de gaz

Informații de bază

Salariu:
16 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinte:

  • Specialitate inginerie în domeniul gazelor naturale

Se ofera:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanțe.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant.

Responsabilitati:

  • Elaborează documente metodice și normative, documentație tehnică, propuneri și măsuri de implementare a proiectelor și programelor elaborate.
  • Realizează evidența asupra respectării cerințelor stabilite, normelor actuale, regulilor și standartelor .
  • Planifică programele și procedurile de muncă pentru a se asigura că proiectele de inginerie sunt întreprinse în condițiile de siguranță, în mod eficient.
  • Obținerea, actualizarea și menținerea planurilor, permiselor, procedurilor standard de executare.
  • Evidența consumului de materiale furnizate la subdiviziunile companiei.
  • Efectuarea decontării lunare a materialelor utilizate pe baza rapoartelor transmise de la specialiștii responsabili.
  • Pregătirea, revizuirea și aprobarea documentației de proiectare.
  • Menține raportarea stabilită și documentația aferentă.
  • Întocmește în timp rezonabil planul de lucru și transmite spre executare specialiștilor responsabili
  • Solicitarea de la organizaţiile de construcţii şi montare întocmirea deplină şi corectă a documentaţiei tehnice.
  • Utilizarea datelor tipografice și geodezice și întocmirea planurilor topografice în programa ,, Autocad” .
  • Realizează expertiza documentației tehnice, evidența și controlul asupra stării și exploatării utilajului;
  • Cunoștințe ,,Microsoft Office,, ,, Autocad,, ,,WinSmeta-2000 ,,
Trimite CV

Despre companie

Suntem o companie privata înființată in anul 2003 cu scopul evoluției sistemelor de gazificare a Republicii Moldova. Datorită investițiilor private intensive, precum și eforturile specialiștilor noștri calificați,  compania noastră a creat o infrastructură extinsă și acoperă complet nevoile populației în sectorul gazelor naturale în 5 regiuni a Moldovei, deservind mai mult de 40 de orașe și sate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Vasile Alexandri, 50