Publicat Ieri

Manager în vânzări

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Echipa „EVOTEK” este în căutarea candidaților pentru poziția de manager în vânzări.

Dacă ești o persoană ambițioasă, știi să faci față provocărilor și dorești să câștigi bine, atunci oferta noastră este pentru tine!

Cerințe:

  • Studii superioare (domeniu economic sau juridic);
  • Experiența - se consideră un avantaj;
  • Permis de conducere: categoria B (constituie avantaj).

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii, cu beneficierea de toate garanțiile sociale;
  • Salariu atractiv în raport cu efortul depus;
  • Dezvoltare personală și posibilitatea de a crește în funcție;
  • Lucru într-o echipă tânără şi ambiţioasă;
  • Bonus din randamentul vânzărilor înregistrate.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • Căutare activă a clienților pe întreg teritoriul țării (prin intermediul apelurilor reci, expedierii ofertelor, etc.);
  • Creșterea volumului vânzărilor;
  • Menținerea relațiilor cu clienții, oferirea informației cu privire la produse și promovarea produselor noi ale companiei;
  • Negocierea și încheierea contractelor cu clienții.
  • Informarea, consultarea clienţilor privind sortimentul, beneficiile şi caracteristicile produselor;
  • Promovarea, vânzarea produselor.

Abilităţi şi atitudini:

  • comunicare, argumentare, convingere;
  • flexibilitate, confidenţialitate;
  • sociabilitate, rezistență la stres, capacitatea de a lua decizii în mod independent;
  • cunoștințe avansate de operare PC;
  • experiență în cadrul segmentului B2B (experiența în domeniul vînzărilor ar fi binevenită);
  • cunoașterea limbilor română și rusă.

Beneficii

Mobil

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Uniformă

Daruri pentru diferite ocazii

Călătorii

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Telecentru