Publicat Recent

Specialist în Relații cu Clienții (limba Italiana)

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Оbligații:

  • Furnizarea unui serviciu de înaltă calitate clienților prin telefon în limba italiană.
  • Consultarea clienților cu privire la produsele și serviciile companiei.
  • Înregistrarea și procesarea cererilor clienților în baza de date.
  • Soluționarea rapidă și eficientă a problemelor și întrebărilor clienților.
  • Menținerea unui nivel ridicat de profesionalism și a unei atitudini prietenoase în lucrul cu clienții.

Cerințe:

  • Cunoștințe de limba italiană la nivel B2 sau mai sus.
  • Experiență în domeniul serviciului pentru clienți este un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.
  • Capacitatea de a rezolva probleme eficient și de a lucra în condiții de stres.
  • Disponibilitatea de a lucra în tura de zi, de la 10:00 la 19:00.

Noi oferim:

  • Salariu competitiv de 20000 MDL + sistem de bonusuri.
  • Dezvoltare profesională și oportunități de carieră într-o companie stabilă.
  • Colectiv prietenos și condiții de muncă confortabile în centrul orașului.
  • Înregistrare oficială conform legislației muncii.
  • Tragerea la sorți lunară a unor cadouri scumpe pentru a face ca angajații noștri să se simtă apreciați și motivați să atingă rezultate remarcabile.

Dacă sunteți pregătit să vă alăturați echipei noastre și să deveniți parte a unui proiect de succes, trimiteți-vă CV-ul la adresa cons.hr.work@gmail.com sau sunați la numărul [vezi telefon]062026791.

Обязанности:

  • Оказание высококачественного обслуживания клиентов по телефону на итальянском языке.
  • Проведение консультаций по продуктам и услугам компании.
  • Регистрация и обработка заявок клиентов в базе данных.
  • Решение возникших вопросов и проблем клиентов оперативно и эффективно.
  • Поддержание высокого уровня профессионализма и дружелюбного отношения в работе с клиентами.

Требования:

  • Владение итальянским языком на уровне не ниже B2.
  • Опыт работы в сфере клиентского обслуживания приветствуется, но не обязателен.
  • Отличные коммуникативные навыки и умение работать в команде.
  • Способность эффективно решать проблемы и работать в условиях высокой нагрузки.
  • Готовность работать в дневную смену с 10:00 до 19:00.

Мы предлагаем:

  • Конкурентную заработную плату 20000mdl + систему бонусов.
  • Профессиональное развитие и карьерные возможности в стабильной компании.
  • Дружный коллектив и комфортные условия работы в центре города.
  • Официальное оформление по трудовому законодательству.
  • Ежемесячные розыгрыши дорогих подарков, чтобы наши сотрудники чувствовали себя признанными и мотивированными к достижению высоких результатов.

Если вы готовы присоединиться к нашей команде и стать частью успешного проекта, отправьте свое резюме по адресу cons.hr.work@gmail.com или звоните на номер [vezi telefon]062026791.

Despre companie

Oferim servicii de consultanță în diverse domenii, ajutând clienții să își optimizeze operațiunile și să își atingă obiectivele prin soluții personalizate și expertiză specializată.

We provide consultancy services in various fields, helping clients optimize their operations and achieve their goals through personalized solutions and specialized expertise.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru