Publicat Recent

Tehnician Sisteme de Securitate

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
București, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Condiții de muncă:

  • La sediu clientului sau santier

Responsabilități:

  • Trasarea cablajelor pentru sistemele de securitate de detectare a incendiilor;
  • Supraveghere video;
  • Control acces si a instalatiilor electrice;
  • Deschis la a invata lucruri noi si de a se perfectiona permanenet.

Despre companie

AMPLI SYSTEMS S.R.L. a fost infiintata la inceputul anului 2016 avand ca obiectiv furnizarea serviciilor de consultanta si evaluare sisteme detectie incendiu, servicii de instalare si mentenanta sisteme de detectie incendiu, actionari si automatizari – sisteme BMS, mentenanta sisteme BMS.

Suntem o echipa tanara, dinamica, permanent orientata catre nevoile clientilor nostri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
România, București