Publicat Recent

Tehnician electromecanic

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate;
  • Preferabil experiență de muncă în domeniu (se acceptă și studenți din ultimul an de studii).

Responsabilități:

  • să planifice, organizeze și să raporteze activitățile de întreținere a instalațiilor electrice;
  • să realizeze inspecția pentru întreținerea instalațiilor și echipamentelor electrice;
  • să realizeze asamblarea, dezasamblarea utilajelor și depistarea defecțiunilor;
  • să realizeze exploatarea și întreținerea mașinilor etc.

Oferim:

  • Angajare oficială;
  • Posibilitatea de achiziționare a producției agricole și produselor lactate direct de la producător;
  • În caz de necesitate, posibilitatea cazării pe teritoriul gospodăriei țărănești.

Despre companie

Gospodarie Taraneasca

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Trușeni
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?