Publicat Recent

Dispatcher

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoaștere limbilor străine (Engleza, Rusa)
  • Cunoștințe operare PC, MS OFFICE
  • Experiență cu echipamentul Reefer
  • Experiență de muncă în domeniu
  • Abilități de negociere

Condiții de muncă:

  • Salariu achitat la timp
  • Colectiv tinar
  • Posibilitatea de-a creste
  • % din gross

Responsabilități:

  • Coordonarea și comunicarea cu șoferii
  • Preluarea apelurilor, E-mail
  • Analiza pieții în permanență
  • Optimizarea rutelor și transmiterea către șofer
  • Cautarea incarcaturilor pe site-urile web pentru camioane din SUA
Trimite CV

Despre companie

Green State Transportation (GST) opereaza in industria trucking-ului de mai bine de 10 ani, este situata in Statele Unite ale Americii dar suntem bucurosi sa anuntam ca avem oficiu si in Chisinau ceea ce ne permite o extindere mai avansata in acest domeniu.

GST este despre lucrul in echipa, comunicare, intelegere si sustinere. Ne staruim sa avem grija de fiecare sofer / angajat ca sa fie o experienta placuta pentru fiecare in parte.

Suntem deschisi si flexibili la oportunitatile noi pe care ne le rezerva viitorul!!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte