Publicat Ieri

Preparator aluat

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii sau profesionale în domeniu industriei alimentare;
  • Abilități de comunicare și de a lucra în echipă;
  • Apt din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • Energic, harnic și pozitiv.

Descrierea postului:

  • Verificarea și pregătirea materiei prime conform cerințelor;
  • Prepararea amestecului pentru aluat cu dozarea ingredientelor în conformitate cu receta asortimentului;
  • Setarea comenzilor și a programului de pregătire a aluatului;
  • Menținerea igienei și a standardelor de siguranță;

Program de lucru în două schimburi luni-joi:

  • Zile de odihnă vineri, sâmbăta, duminică;
  • I schimb 7.00 – 19.00;
  • II schimb 19.00 – 7.00.

Oferim:

  • Instruire continuă;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională;
  • Salariu motivant în dependență de calitățile profesionale a candidatului;
  • Transport, prânz și echipament.
Trimite CV

Despre companie

Producerea biscuitilor .

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Strășeni, r.Straseni, s.R.Lomtadze 2/3
Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?