Publicat Recent

Manager relatii cu clientii

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • Recepţionarea apelurilor telefonice;
  • Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
  • Oferirea clientilor/potentialilor clienti informatii cu privire la produsele firmei.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Persoana responsabila, comunicabila, dinamica;
  • Cunoaşterea limba Italiana la nivel de comunicare şi scris (Cunoașterea limbii italiene sau dorința de a o învăța va fi o prioritate).
  • Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
  • Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare;

Se ofera:

  • Salariu de la 12000 lei
  • Pachet social
  • Orar de munca 10-00 la 19-00 de L până V

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul cu foto la adresa: info.tibetmed@gmail.com, indicând pozitia pentru care aplică

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Vlaicu Pircalab, 30