Publicat Recent

Operator call-center

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Promovarea serviciilor companiei pe piața României;
  • Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect.
  • Propunerea colaborării clienților din România cu platforma Jooble.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române la nivel avansat.
  • Sociabilitate și energie pozitivă.
  • Dorința de a lucra într-o echipă în creștere.
  • Experiența într-o poziție similară - constituie un avantaj.
  • Dorința de a învăța și spirit tehnic.

Condiții:

  • Salariul 8000 lei.
  • Instruire din contul companiei.
  • Un loc de muncă confortabil într-un birou în centrul Chișinăului.
  • Program de lucru 5/2 (Luni-Vineri) de la 08:00 la 17:00, sâmbătă și duminică libere.
  • Angajarea oficială conform CM.
  • Echipă prietenoasă și supraveghetori adecvați.

Aplică la job, iar noi te contactăm în cel mai scurt timp!

Expediază-ne CV-ul tău la adresa: hr@aiva.group sau contactează-ne telefonic - [vezi telefon]022011275.

Trimite CV

Despre companie

AIVA Group – este compania specializată în promovarea afacerilor online. În prezent, dezvoltăm mai mult de 15 proiecte e și promovăm peste 500 de site-uri ale clienților noștri din diverse țări.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ismail 98/4