Publicat Ieri

Manager achiziții

Compania și-a ascuns denumirea

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Manager de Achiziții, care va crea noi oportunități pentru sine și pentru compania noastră!

Responsabilități:

  • Evaluarea și selecția furnizorilor ținând cont de prețuri, calitate și termene de livrare;

  • Conducerea negocierilor cu furnizorii și încheierea contractelor;

  • Studiul concurenților și monitorizarea cererii și a tendințelor pieței;

  • Elaborarea rapoartelor pentru conducere.

Cerințe:

  • Experiență în achiziții de minim 6 luni;

  • Cunoașterea limbii ruse și române este obligatorie, engleza - A2-B2;

  • Abilități de negociere și stabilire a relațiilor pe termen lung cu clienții.

Muncă într-un birou confortabil și într-un colectiv prietenos.

Angajare conform Codului Muncii din RM, ocupare integrală;

Program de lucru: Luni-Vineri de la 9.00 la 18.00.

E-mail: hr@bpmplus.md

Abilități cheie
Адаптивность Командная работа Excel