Publicat Recent

Operator facturi (ajutor contabil)

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Cerinţe către candidat :

  • Cunoaşterea la nivel avansat a limbii romîne şi ruse !
  • Cunoaşterea de bază a computer'ului (Word,Excel)
  • Persoană amabilă, Punctuală si Comunicabilă

Graficul de lucru:

  • Luni-Vineri: 8:30-17:00
  • Sîmbătă(peste una): 9:00-14:00

Descrierea postului si conditiile de munca:

  • Munca in Oficiu
  • Primirea comenzilor de la clienţi şi eliberarea ulterioară a facturilor
  • Lucrul cu aparatul de casa.
  • Evidenta primara a documentelor contabile.
  • Angajare Oficiala inclusiv tot pachetul social.

Pentru persoane dornice de a lucra intr-un colectiv tinar si ambitios va rugam sa transmiteti CV pe mail: serviabil1@gmail.com sau apelati nr:[vezi telefon]069381083

Trimite CV

Despre companie

Distribuitor de produse alimentare

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Uzinelor, 84