Publicat Ieri

Tehnolog în producerea mobilierului/Технолог производства мебели

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Orhei

Descrierea poziției vacante

Cine suntem:

Compania Bayro, producător  mobilier  pentru  baie  și bucătărie din Moldova, își lărgește secția de producere din Orhei, s.Lucașeuca.

Vom fi bucuroși să primim în echipa noastră Tehnolog în producerea mobilierului.

Atribuții de funcție:
  • Crearea proiectelor de design;
  • Identificarea specificului necesar pentru îndeplinirea comenzilor (designul tehnic, lista materialelor și furniturii necesare, etc.);
  • Controlul îndeplinirii proiectului în concordanță cu etapele de producere.
Cerințe față de candidat:
  • Experiență de lucru într-o poziție similară de min. 1 an.
  • Cunoașterea procesului de producere a mobilierului (tehnologia de producere, prelucrarea materialelor și altele).
  • Cunoștințe de lucru în programele AutoCad, Bazis.
  • Simț artistic.
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.
  • Competențe de organizare și planificare a activității.
Grafic de lucru: 5 zile/săptămână, 8:30 - 17:30.
Locația: Producerea mobilierului se află în localitatea Lucașeuca.
Transport de serviciu: Chișinău - Lucașeuca - Chișinău.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md
Telefon: [vezi telefon]079770041

Vă așteptăm în Echipa noastră!

Despre companie

Compania „Linia H2O”, cu o istorie de peste 28 ani pe piața Republicii Moldova, este unul dintre liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare, în deplină ascensiune și dezvoltare.
În prezent suntem un colectiv tânăr și dinamic, cu propria rețea de magazine specializate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Orhei, Lucașeuca