Publicat Recent

Manager Vînzări Imobiliare

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time, În ture
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Aeroport, Anenii Noi, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Budești, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Ciorescu, Codru, Cricova, Durlești, Ghidighici, Poșta Veche, Râșcani, Sculeni, Sîngera, Stăuceni, Telecentru, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Companie Remark Imobil caută un Agent imobiliar - spații comerciale. Oferim un loc de muncă interesant, bine plătit, într-o echipă prietenoasă și unită, precum și un birou confortabil în centrul orașului.

Avantajele și avantajele companiei:

  • Program de lucru Flexibil
  • Pachet social complet
  • Mediu prietenos
  • Salariu de la 20000 MDL

Responsabilitati:

  • Analizarea necesităților clientului și realizarea lor
  • Colectarea obiectelor comerciale pentru clienți
  • Urmărirea interacțiunea clienților în cadrul CRM
  • Colectarea și procesarea feedback-ului și recenziilor clienților

Aptitudini necesare:

  • Capacitatea de a vorbi corect în limbile română și rusă
  • Excelente abilități de comunicare scrisă și verbală

Remark Imobil - este o mare oportunitate de a crește și de a dezvolta împreună cu compania, iar pentru tinerii profesioniști este un început de carieră.

Trimiteti CV-ul cu o fotografie la adresa de email: hr@remark.md sau contactati-ne la telefon [vezi telefon]062055517.

Despre companie

Compania Remark Imobil îți oferă suportul de care ai nevoie atunci când vorbim despre chirie și/sau vânzare apartamente, spații comerciale, chirie/vânzare case.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte