Publicat Ieri

Sudor cu experiență de lucru în sudarea inoxului

Informații de bază

Salariu:
de la 16 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

O companie care oferă servicii în distribuția semifabricatelor, produselor industriale și accesoriilor din oțel inoxidabil este în căutare de Sudor.
Compania ocupă una dintre pozițiile de frunte printre agenții economici, oferind clienților soluții remarcabile și produse de cea mai înaltă calitate.

Cerințe:

  • Experiență de lucru cu sudarea inoxului și argonul;
  • Studii de specialitate sudor.

Responsabilităţi:

  • Efectuarea sudărilor;
  • Efectuarea montărilor.

Condiţii:

  • Grafic de luni până vineri, orele 9:00-18:00;
  • Salariu de la [vezi telefon]16 000-20 000 lei;
  • Angajare oficială, întregul pachet social;
  • Locaţia Chişinău, sectorul Centru.

Pentru detalii, contactaţi-ne la numărul de telefon [vezi telefon]060399901 sau expediaţi CV-ul la adresa de e-mail perselect7@gmail.com

Abilități cheie
Comunicare Adaptabilitate Soluționarea problemelor Lucru în echipa
Trimite CV

Beneficii

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Asigurare medicală privată

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Over Time plătit

Despre companie

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Bănulescu Bodoni 45