Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Recepționarea și redirecționarea apelurilor telefonice;
  • Gestionarea corespondenței și programarea întâlnirilor;
  • Sprijinirea echipei administrative;
  • Abilități de utilizare a tehnicii de birou.

Cerințe:

  • Experiență într-o poziție similară, minim 1 an;
  • Studii superioare;
  • Cunoașterea obligatorie a limbii de stat și limba rusă;
  • Abilități excelente de comunicare și atenție sporită la detalii;
  • Capacitatea de a planifica activitățile și de a prioritiza taskurile;
  • Abilitatea de a gestiona multiple sarcini simultan.

Oferim:

  • Salariu decent, achitat la timp;
  • Angajare oficială și pachet social deplin;
  • Transport asigurat;
  • Program de muncă, de Luni până Vineri: [vezi telefon]9.00-18.00;
  • Posibilitate de dezvoltare și avansare profesională.

Обязанности:

  • Прием и переадресация телефонных звонков;
  • Управление перепиской и планирование встреч;
  • Поддержка административной команды
  • Навыки использования офисной техники

Требования:

  • Опыт в аналогичной должности, минимум 1 год
  • Высшее образование;
  • Обязательное знание государственного языка и русского языка;
  • Отличные коммуникативные навыки и повышенное внимание к деталям;
  • Навыки планирования действий и определения приоритетов задач
  • Навыки управления несколькими задачами одновременно

Мы предлагаем:

  • Достойная зарплата, выплачиваемая вовремя
  • Официальное трудоустройство и полный социальный пакет;
  • График работы с понедельника по пятницу: с 9.00 до 18.00;
  • Возможность профессионального роста;

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr@salat.md.

Despre companie

Aflat deja în 5 orașe din Republica Moldova, restaurantul SALAT este o locație cu un decor original, produse de calitate inaltă și o bucătărie remarcabilă. Suntem destinația perfectă pentru gurmanzi.
Compania noastră pune accent pe dinamism, calitate și loialitate.
La etapa actuală suntem in continuă expansie pentru a fi mai aproape de client și a oferi noi oportunități de angajare. Daca ești o persoană responsabilă , energică și cu atitudine pozitivă atunci te așteptăm in echipa noastră de vis!

Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Aeroport, Bacioii Noi 14/9