Publicat Recent

Office Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ești o persoană responsabilă, organizată și comunicabilă?
Atunci te așteptăm la noi în echipă!

Responsabilitățile poziției de Office Manager:
  • Recepționarea și întâmpinarea oaspeților și rezidenților iHUB;
  • Menținerea oficiul organizat și îngrijit;
  • Gestionarea logisticii în oficiu;
  • Coordonarea lucrului în echipă.

Cerințele față de candidat:

  • Dorința de a învăța ceva nou;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Abilități de leadership;
  • Experiența constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbii române, engleze (ruse - constituie un avantaj);
  • Abilități de lucru în Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

Lasă-ne un mesaj sau transmite-ne un email la reception@ihub.world

Despre companie

iHUB Chisinau is the most centrally located co-working space in Chisinau, the Republic of Moldova, created for entrepreneurship and innovation that provides education, access to investors, professional orientation for Startups, and IT specialists, and the most affordable workspace pricing. We are developing an ecosystem of innovative startups in Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. 31 August 1989, 78