Publicat Recent

Creator de continut pt retelele de socializare ( instagram, fb, tiktok )

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de conținut pentru retelele de socializare (instagram, facebook, tik tok).
  • Crearea conținutului vizual, cum ar fi poze si video-uri.
  • Cercetarea și analiza tendințelor din industrie pentru a genera idei de conținut relevante și atractive.
  • Colaborarea strânsă cu echipele de marketing pentru a asigura coerența și eficacitatea conținutului.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în crearea de conținut, fie ca freelancer sau într-un rol similar.
  • Abilități de fotografiat, filmare si editare a materialelor.
  • Creativitate și abilitatea de a genera idei inovatoare.

Dacă ești interesat și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tau și să incluzi exemple relevante ale conținutului pe care l-ai creat anterior.

rop.topmag@gmail.com

Avantaje:

Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală, impozite etc) Program de lucru în oficiu în centrul capitalei.

Mulțumim pentru interesul tău.

Despre companie

Compania noastră este specializată în vânzarea cu amănuntul a produselor de trend și de sezon. Selectăm produse unice care rezolvă probleme specifice din viața de zi cu zi și ușurează viața clienților noștri. Avem peste 20.000 de clienți mulțumiți care revin la noi în mod constant.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Stefan cel Mare 130