Publicat Recent

HairStylist

Informații de bază

Salariu:
de la 1 000 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Galați, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • experienta este necesara.
  • Cunoașterea tehnicilor moderne de lucru în vopsirea părului, precum și tehnici de tunsoare.
  • seriozitate și implicare la locul de munca, deschis către munca în echipa.
  • atitudine profesionista fata de client

Condiții de muncă:

  • program full-time, insa exista flexibilitate
  • contract de munca în baza căruia se poate obține permisul de munca
  • salariu de baza atractiv, la care se adaugă și comision în funcție de targets.
  • cursuri și seminarii de perfecționare

Responsabilități:

  • sa presteze serviciile sale cu responsabilitate si la o calitate înaltă.
  • sa respecte regulamentul intern al salonului.
Trimite CV

Despre companie

Suntem un salon de înfrumusețare cu o vechime de peste 10 ani, in orașul în care activam ne remercam prin servicii excepționale prestate, și ne dorim sa rămâne la acest standard in continuare, de aceea cautam oamneni profesionesti, care sa livreze aceleași servicii de calitate cu care ne-am obișnuit clienții pana în prezent. Printre avantajele de a lucra in compania noastra se numara asigurarea periodica a cursurilor și seminariilor de specializare în domeniul de activitate, folosirea produselor premiun, o clientela deja bine definita, salarizare atractiva și flexibilitate în programul de lucru.

Oferim servicii de

-Coafor

-Cosmetica clasica și moderna

-Manichiura-pedichiura

-Frizerie

-Solar de bronzare

-Remodelare corporală

-Make-up

-Micropigmentare

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
România, Galați , str. Domneasca, 50