Publicat Ieri

Ajutor profesor de tamplarie part time

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Elevi, Studenți
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

În atelierul pentru copii "TUK-TUK"  creste echipa si invităm ajutor de profesor pentru predarea lecțiilor de tamplarie
JOB PART-TIME în WEEKEND sau pe parcursul saptamanii (Luni-Vineri) intre orele 15-19
Nu e obligatoriu sa fiti disponibila pentru toate zilele mentionate mai sus. Stabilim cu dvs un grafic individual.

CERINȚE: Căutăm o persoană sociabilă și zâmbitoare, care nu va fi tăcută în sala de clasă și care poate vorbi și susține conversația cu fiecare copil.

Responsabilitati:

  • Ajutarea profesorului in sala de clasa
  • Supravegherea copiilor care lucreaza cu instrumentele
  • Ajutarea copiilor
  • Sustinerea copiilor
  • Indeplinirea a diferse tipuri de sarcini aparute din parte profesorului
  • Pregatirea consumabililorpentru lectii

Experiența în activitatea pedagogică și de educație este binevenită!
Program de lucru: Se poate combina cu munca principală sau cu studiile! Programul se stabilește de comun acord!

Varsta copiilor care studiaza la noi este intre 5-16 ani.
Ca ajutor de profesor se invita  baieti cu varsta intre 16-20 ani. Ideal este sa fiti elev la o scoala profesionala/colegiu unde se studiaza profesia de tamplar/ constructor. Insa puteti fi pursimplu un baiat care poate lucra cu instrumente ca: surubelnita, fierastraul, ciocanul, fierestraul electric si etc instrumente simple.

Recrutarea se face în funcție de rezultatele interviului. Așteptăm CV-ul tău pe adresa de e-mail tuktukmoldova@gmail.com
Daca nu aveti un CV, puteti telefona [vezi telefon]060911750

Adresa atelierului: Str. Alexandru cel bun 40/1

Trimite CV

Despre companie

Școala de chitară “DreamGuitar”

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte