Publicat Recent

Menajeră

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Onestitate;
  • Atenție la detalii.

Responsabilități:

  • Menținerea curățeniei în casă;
  • Lucru cu tehnica pentru casă;
  • Lucru cu garderoba.

Despre companie

Fundația noastră activează în Moldova din 2007.

Misiunea noastră este de a răspândi sistemul educațional al lui Don Bosco: o abordare holistică care inspiră și motivează copiii/tinerii și educatorii/profesorii, creează/modulează căi și oportunități de creștere personalizate, sporește talentele fiecărei persoane, stimulează crearea de relații pozitive și promovează autorealizarea și fericirea fiecărui actor în procesul educațional.

În îndeplinirea misiunii noastre, ne preocupă în mod special copiii/tinerii care trăiesc în situații de risc, abandon și sărăcie, cei care sunt cei mai expuși la pericol.

Esența misiunii noastre este reprezentată de educație. Pentru a face procesul educațional mai reușit, oferim, de asemenea, o gamă întreagă de servicii sociale complementare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, stradela muncesti 9