Publicat Recent

Economist/ă

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Buiucani, Centru, Chișinău, Durlești, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Atribuțiile Funcției:

  • Asigurarea activitatii financiara si economica a instituției,
  • Colectarea, verificarea și analiza datele primare, ce țin de domeniul de responsabilitate,
  • Elaborarea tabelelor de lucru aferente sectoarelor în responsabilitate,
  • Analiza informațiilor suplimentare la solicitare.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare in domeniul Stiinte Economice
  • Experiență în domeniu min. 1 an, constituie avantaj
  • Abilități de comunicare în engleză, constituie un avantaj.
  • Experiență utilizare MS Excel
  • Spirit de echipă, inițiativă
  • Orientare spre rezultat
  • Gândire analitică
  • Reziliență și capacitatea de a functiona in termenii stabiliti functiei.

Compensații și beneficii:

  • Salariu motivant
  • Pachet social
  • Experiență nationala si in proiecte.
  • Mediu de lucru profesionist
  • Posibilități de promovare și dezvoltare

Vă rugăm să trimiteți CV la hr@upsc.md cu specificarea postului vacant pentru care candidați.

Vor fi contactați doar candidații potriviți.

Abilități cheie
Comunicare Soluționarea problemelor Reziliență Lucru în echipa Gândire critică Empatie Adaptabilitate Excel Analiza datelor Rezistență la frustrare Abilități interpersonale Toleranță Asertivitate
Trimite CV

Beneficii

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Str. Ion Creanga 1
Număr de contact:
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?