Informații de bază

Salariu:
de la 900 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Băcioi, Cahul, Chișinău, Cimișlia, Ciocana, Comrat

Descrierea poziției vacante

ANTIBIOTICE IASI (simbol bursier ATB), unul din cei mai importanți producători români de medicamente face angajari pentru Reprezentanta ANTIBIOTICE MOLDOVA.

Reprezentant Medical si Vanzari: Zona Centru – SUD

Denumire job: Reprezentant Medical si Vanzari: Zona Centru – SUD

Profil

  • Absolvent al Facultatii de Studii Superioare - studiile medicale constituie un avantaj
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
  • Orientare spre rezultate
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Persoana dinamica, proactiva cu experienta in domeniul vanzariii si a promovarii de medicamente
  • Permis de conducere auto categoria B
  • Cunostinte PC (Excel, Power Point, Word)
  • Experienta in domeniul medical si/sau al promovarii medicale constituie avantaj
  • Disponibilitate pentru deplasari Moldova si Romania

Ce oferim:

  • Antibiotice ofera un pachet salarial competitiv, corespunzatoare performatei individuale. Pachetul include tichete de masa, abonament Up Fitness, laptop, telefon si autoturism de serviciu.
  • De asemenea, Antibiotice ofera posibilitatea formarii si dezvoltarii pe plan profesional si personal, oportunitati in cariera.

Responsabilitati:

  • Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii si farmacistii din zona alocata
  • Promovarea imaginii si produselor companiei in cadrul vizitelor la medici si farmacisti
  • Indeplinirea obiectivelor individuale contribuind astfel la realizarea obiectivelor companiei
  • Participa la conferinte, congrese si simpozioane de specialitate
  • Intocmeste periodic rapoarte de activitate

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV, însoţit de fotografie şi scrisoare de intenţie la adresa de email: cristian.tofan@antibiotice.ro sau veronica.rusnac@antibiotice.ro.

Relaţii suplimentare la telefon: +373(68)362424 sau +373(68)977911

Numai candidaţii selectaţi pentru interviu vor fi contactaţi.

Asigurăm confidenţialitatea aplicaţiilor.

cristian.tofan@antibiotice.roveronica.rusnac@antibiotice.ro
Telefon: +373 (68) 362424, +373 (68) 977911

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte