Publicat Recent

Tehnolog - Proiectant mobila / Технолог - проектант мебели

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm: Tehnolog - Proiectant

Responsabilități:

  • Proiectarea mobilierului;
  • Cunoașterea tuturor nuanțelor a mobilei la comandă;
  • Controlul calității etapelor de producție;
  • Cunoștințe de utilizare în "Sketchup", "AutoCAD", "Basiss Mobilier" va fi un avantaj;
  • Cunoștințe tehnice privind procesul de producție a mobilierului.

Oferim:

  • Angajarea conform Codului Muncii din Republica Moldova.
  • Salariu competitiv de la 15 000
  • Oportunități de avansare în carieră.
  • Instruirea candidatului.

Dacă esti interesat de acest post vacant, expediază CV-ul la adresa electronică: office.flatstudio@gmail.com, indicînd poziția care dorești s-o ocupi în cadrul echipei noastre.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Sarmizigetusa, 26