Publicat Ieri

Administrator

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui administrator club de sport și welness entuziast și dinamic pentru a se alătura echipei noastre la una dintre cele mai prestigioase săli de sport din oraș. Dacă îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine!

Responsabilități:

  • Coordonarea activităților echipei;
  • Organizarea orarului de muncă a angajaților din subordine;
  • Oferirea unui serviciu de primă clasă clienților, răspunzând la întrebări și oferind asistență într-un mod profesionist și prietenos;
  • Asigurarea respectării regulilor și procedurilor sălii de sport;
  • Gestionarea încasărilor și operarea cu aparatul de casă.

Cerințe:

  • Minim doi ani de experiență în gestionarea unei echipe;
  • Abilități excelente de comunicare și leadership;
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și dinamic;
  • Atitudine pozitivă și orientată către rezolvarea problemelor.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și prietenoasă;
  • Dezvoltarea profesională și personală într-un mediu stimulativ;
  • Acces gratuit la antrenamentele din cadrul clubului;
  • Pachet salarial competitiv si angajare oficială.

Dacă ești o persoană orientată către clienți, cu o atitudine pozitivă și dornică să faci parte dintr-o echipă dinamică, te încurajăm să aplici pentru acest post.

Abilități cheie
Abilități interpersonale Învățare continuă Comunicare Soluționarea problemelor Time Management Creativitate Lucru în echipa Adaptabilitate Etica în muncă
Trimite CV

Beneficii

Abonament sală de sport

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte