Publicat Ieri

Tamplar

Informații de bază

Salariu:
16 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Fabrica de mobila la comanda cu sediul in Bacau este in cautare de 5 tamplari.

Cerințe:

  • Experienta anterioara in tamplarie
  • Abilitati in masuratori precise si taiere
  • Cunostinte in utilizarea uneltelor echipamentelor specifice

Condiții de muncă:

  • Salariul: 800 - 1000 Euro
  • Program: 8h/zi, 5 zile pe saptamana
  • Cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator
  • Contract individual de munca pe perioada determinata

Responsabilități:

  • Confectionarea si asamblarea pieselor de mobilier conform specificatiilor
  • Masurarea, marcarea si taierea precisa a materialelor
  • Asigurarea calitatii si durabilitatii produselor finite

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la nr de telefon +[vezi telefon]40792877649

Trimite CV

Despre companie

Sunt o companie de recrutare , cautam personal specializat in domeniul horeca (restaurante) , personal casnic (bone, menajere) , in constructii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte