Publicat Recent

Lemnar

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii medii speciale (prelucrarea lemnului);
  • Capacitatea de a munci, rezistență, condiție fizică bună;
  • Responsabilitate, punctualitate, seriozitate și dorința de a lucra;

Condiții de muncă:

  • Posibilități de instruire și creștere profesională;
  • Salariu de la 15 000 lei pînă la 20 000 lei, plătit la timp;
  • Angajare oficială;
  • Potențial de creștere;

Responsabilități:

  • Măsurarea, tăierea și pregătirea materialelor lemnoase în conformitate cu specificațiile stabilite;
  •  Asamblarea diferitelor componente din lemn;
  •  Asigurarea calității produselor finite;
  •  Întreținerea și curățarea regulată a mașinilor și uneltelor folosite în procesul de producție;
  • Păstrarea ordinii la locul de muncă;
Trimite CV

Despre companie

Trust Grup efectuează lucrări de construcţie, reparative și întreținere a drumurilor în totalitate, începând cu procesul de consultare și finalizând cu darea în exploatare.

De asemenea, întreprinderea oferă servicii de transportare a materialelor de construcții, cu orice tip de transport în orice localitate din țară.

Producem articole din beton (blocuri pentru zidărie, pavaj, bordură), precum și articole din lemn (cabină wc, duș, cușcă pentru câini, leagăne, mese, scaune etc).

Avem o gamă largă de materiale de construcție.

Magazinul se află în orașul Strășeni.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Strășeni