Publicat Ieri

Agent Vânzări

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Prospectarea pieței, identificarea și dezvoltarea de noi oportunități de afaceri în zona dedicate;
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor de afaceri cu portofoliul de clienți;
  • Cunoașterea pieței de curierat, pieței de cargo și a mediului concurențial este un plus;
  • Ofertare, vizitare clienți, participare la negocieri;
  • Rapoarte de vânzări;
  • Actualizarea bazei de date clienți.
Abilități cheie
Excel CRM Adaptabilitate Gândire critică Lucru în echipa Comunicare Învățare continuă
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Cărți de vizită

Team - building

Călătorii

Despre companie

FAN Courier oferă locuri de muncă de top alături de curieri dedicați și o echipă gata să primească mereu noi membri!

Din 1998 în România, din 2021 și în Republica Moldova

Prezența FAN Courier în Republica Moldova a venit ca răspuns la cererea clienților pentru un serviciu de curierat modern, rapid și de încredere, atât pentru livrările interne, cât și pentru cele transfrontaliere.

Prin investițiile în tehnologie, infrastructură și inovație plănuite pe piață locală ne propunem să devenim rapid alegerea evidentă a clienților și să ajungem liderul pieței de curierat în Republica Moldova, loc pe care îl ocupăm, cu mândrie, din 2006 pe piața din România.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Industriala, 75