Publicat Recent

Medic pediatru

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Orhei

Descrierea poziției vacante

Centrul Medical LiderMed din Orhei este în căutarea unui medic pediatru dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre. Dacă sunteți un profesionist în domeniu, cu dragoste și grijă față de copii și dornic să ofere îngrijire medicală de înaltă calitate, vă invităm să aplicați pentru poziția noastră vacantă.

Responsabilități:

  • Consultarea și diagnosticarea copiilor cu diverse afecțiuni pediatrice.
  • Elaborarea și implementarea planurilor de tratament adaptate nevoilor individuale ale fiecărui copil.
  • Monitorizarea dezvoltării și progresului copiilor în timpul tratamentului.
  • Consilierea părinților și oferirea de sfaturi și recomandări privind îngrijirea și sănătatea copiilor.

Cerințe:

  • Diplomă de medic specialist în pediatrie.
  • Experiență în diagnosticarea și tratamentul afecțiunilor pediatrice.
  • Abilități excelente de comunicare și empatie față de copii și părinți.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu colegii.

Oferta noastră:

  • Mediu de lucru profesionist și stimulativ.
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dedicată și prietenoasă.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Program de lucru flexibil
  • Salariu motivant
Trimite CV

Despre companie

Centru Medical in Orhei cu activitate de 9 ani.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Orhei, Mihai Eminescu 10