Publicat Ieri

Agent de intervenție

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • cunoașterea limbilor de stat (română) și rusă;
  • experiență de lucru în organele de drept/serviciu militar - avantaj;
  • permis conducere categoria «В», experiența obligatorie;
  • studii - medii sau superioare - avantaj;
  • pregătire fizică;
  • aptitudini și dorință de lucru conform tehnologiilor stabilite;
  • responsabilitate, atenție, disciplină.

Condiții de muncă:

  • Salariu decent, achitat fără de întârzieri.
  • Training si certificare.
  • Pachet social deplin.

Responsabilități:

  • asigură intervenția la obiective;
  • intervenția rapidă la obiectivele păzite în caz de incidente, asigurarea pazei și securității obiectivelor;
  • să asigure ordinea de securitate în obiectiv. Să rezolve incidentele de securitate;
  • înregistrează evenimentele apărute pe perioada serviciului;
  • cunoașterea locurilor și punctelor vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricăror incidente de securitate.

Persoanele care întrunesc cerințele menționate, rugăm să expediați CV la adresa dragon.securitate@yahoo.com. Indicați poziția pentru care aplicați.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte