Publicat Ieri

Ajutor producere (sectia imprimare)+Sofer cat. B

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Punctualitate, responsabilitate, dinamism
  • Cind nu sunt livrari se ajuta sectia tehnica
  • Să fii responsabil, răbdător și politicos!
  • Deservirea clientilor cu amabilitate,
  • Executarea livrarilor in termen;

Condiții de muncă:

  • Salariu stabil cu perspectivă de creştere
  • Automobil de serviciu/livrari
  • Angajare oficială+pachet social
  • Program de lucru: luni-vineri [vezi telefon]9.00-18.00

Responsabilități:

  • Pastrarea automobilului curat.
  • Atent.
Abilități cheie
Adaptabilitate Lucru în echipa Umor
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Uniformă

Despre companie

Suntem o agenție de publicitate care oferă o gamă completă de servicii pentru produse publicitare și suveniruri, începând cu selecția tematică a suvenirurilor publicitare, crearea identității vizuale corporative, furnizarea suvenirurilor din cataloage Europene, aplicarea logo-urilor pe elemente și terminând cu livrarea la biroul dvs. Suvenirul cu logoul companiei dvs. este întotdeauna cea mai plăcută și durabilă reclamă!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Gradina Botanica,9