Publicat Recent

Curier

Informații de bază

Salariu:
de la 14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, În ture
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experiență într-un post similar constituie un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra într-o echipă;
  • Comunicabilitate, amabilitate și disciplină;
  • Competențe sociale, de interacțiune și comunicare.

Oferim:

  • Posibilitatea de a activa într-o companie proactivă și în plină dezvoltare;
  • Salariu competitiv;
  • Premii pentru rezultate bune;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesională și instruire la necesitate;
  • Angajare oficială în conformitate cu CM al RM;
  • Lucru într-o echipă puternică și prietenoasă;
  • Activitate în regim deplin;

Locul de muncă: Centru, Ciocana, Botanica.

Responsabilități:

  • Livrarea comenzilor la domiciliul clienților.

Salariu:

  • Salariul achitat zilnic.
  • Achitare 55 lei per comandă.

Ești interesat de acest post vacant? Trimite CV-ul la adresa electronica hr@katanasushi.md, indicînd în tema scrisorii funcția sau apelază la numărul de telefon: +[vezi telefon]37376044887.

Despre companie

Bun venit în lumea Katana Sushi - mai mult decât un simplu nume pe lista lungă a restaurantelor. Suntem o revoluție în universul sushi-ului, o voce autentică care strigă pentru pasiunea pură și calitatea superioară. Fiecare bucățică servită reprezintă o declarație clară: la Katana Sushi, compromisurile nu fac parte din vocabularul nostru.

Cu o atitudine îndrăzneață și o ambiție fără limite, am împletit în ADN-ul nostru nu doar un gust inconfundabil, ci și o estetică ce taie respirația. La Katana Sushi, nu vei primi doar o simplă livrare; noi oferim o experiență ca nicio alta - aventură, spectacol și o explozie de simțuri.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din această călătorie culinară extraordinară. Suntem în căutare de angajați pasionați care împărtășesc aceeași dedicare pentru calitate și inovație.

La Katana Sushi, vei trăi nu doar emoția, ci și o carieră plină de satisfacții și provocări.

Savurează calitatea, trăiește emoția - alătură-te echipei noastre la Katana Sushi!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Alexandru cel Bun 55
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?