Publicat Recent

Tehnolog producerea uleiurilor esențiale

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Bălți, Fălești, Florești, Sîngerei

Descrierea poziției vacante

Flv-ascent

Fabrica de producere a uleiurilor esentiale din or.Singerei com. Chiscareni sat. Nicolaevca anunta deschiderea postului vacant de:

Responsabilități:

  • Menținerea întregului proces tehnologic in producere;
  • Elaborarea documentației tehnologice (specificatii, desene tehnice , scheme etc);
  • Organizarea proceselor, coordonarea fazelor de productie;
  • Pregatirea productiei pe baza planificarii facute de conducere.

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice
  • Cunoașterea limbii române, l.ruse
  • Responsabilitate pentru calitate și rezultate.

Conditii de munca:

Regim de munca: 08:00-17:00 luni-vineri.

Asiguram hrana si transport.

Conditii moderne de munca

Angajare oficială și pachet social complet;

Salariul: de la 15.000 lei

Locul de munca: r-nul Singerei, com. Nicolaevca

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul:florea.inga@flavascent.md

Sau sa contactati la numarul mobil [vezi telefon]076617777 – director Dogoter Vladislav

Технолог производства эфирных масел

Обязанности:

  • Ведение всего технологического процесса на производстве;
  • Разработка технологической документации (спецификации, технические чертежи, схемы и т.д.);
  • Организация процессов, координация этапов производства;
  • Подготовка производства на основе планирования, составленного руководством.

Требования:

  • Высшее техническое образование
  • Знание румынского, русского языков
  • Ответственность за качество и результат.

Условия работы:

  • График работы: 08:00-17:00 понедельник-пятница.
  • Питание и транспорт предоставляются.
  • Современные условия труда
  • Официальное трудоустройство и полный социальный пакет;
  • Заработная плата от 15.000 леев
  • Место работы: Сынжерейский р-н Кишкэрены с.Николаевка

Заинтересованных лиц просим присылать свое резюме на электронную почту: florea.inga@flavascent.md

Или позвонить по номеру [vezi telefon]076617777 – директор Доготер Владислав

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Sîngerei, s.Nicolaevca