Publicat Ieri

Ghid de transfer în Antalya Turcia

Informații de bază

Salariu:
650 EUR
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oferim:

  • Cazare gratuită
  • Transport tur-retur
  • Contract de muncă
  • Salariu fix 650€ + %
  • Permis de ședere
  • Instruire
  • Excursii și aventuri de neuitat

Cerințe:

  • Studii sau cursuri în domeniu (prezintă un avantaj), dar nu este obligatoriu
  • Cunoașterea limbii române, rusă și engleză
  • Experiență în relații cu clienții reprezintă un avantaj
  • Persoană dinamică și responsabilă

Descrierea jobului:

  • Transfer aeroport/hotel, hotel/aeroport
  • Însoțirea turiștilor la hotelurile în care sunt cazați
  • Informarea turiștilor ( informații de interes turistic)
  • Promovarea excursiilor oferite de agenție

Dacă ești interesat/ă să lucrezi cu noi, contactează-mă: WhatsApp: +[vezi telefon]905330339305  /+[vezi telefon]37378012289

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte