Publicat Ieri

Specialist vânzări

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm un specialist cu experiență în vânzări directe și vânzări în teren pentru a se alătura echipei noastre de vânzări. Persoana potrivită va fi responsabilă de identificarea și abordarea clienților potențiali, prezentarea produselor noastre și încheierea contractelor de vânzare.

Responsabilități:

  • Identificarea și prospectarea activă a clienților potențiali în vederea creșterii vânzărilor;
  • Prezentarea și promovarea produselor noastre în mod profesionist și eficient;
  • Încheierea contractelor de vânzare și menținerea unei bune relații cu clienții;
  • Realizarea obiectivelor lunare de vânzări.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări directe și vânzări în teren;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Abilitatea de a lucra independent și de a atinge obiectivele;
  • Orientare către rezultate și pasiune pentru vânzări;
  • Permis de conducere categoria B.

Beneficii oferite:

  • Pachet salarial motivant, format din salariu fix și bonusuri legate de performanță;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
  • Mediu de lucru dinamic și plin de provocări.

Dacă aveți experiența și abilitățile necesare pentru acest post, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dvs. actualizat. Vă mulțumim!

Abilități cheie
Managementul proiectelor Adaptabilitate Empatie Lucru în echipa Time Management Învățare continuă Abilități interpersonale
Trimite CV

Beneficii

Deplasări de serviciu

Team - building

Traininguri

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte