Publicat Recent

Inginer/Tehnolog în Industria Alimentară

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Orhei

Descrierea poziției vacante

Responsabilități generale:

  • Planificarea, organizarea și coordonarea proceselor de producție alimentara;
  • Monitorizarea performantei producției;
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță alimentară;
  • Identificarea timpurie a problemelor tehnice complexe; crearea și implementarea soluțiilor;
  • Identificarea, dezvoltarea și implementarea de noi tehnologii și metode de producție;
  • Colaborarea eficientă cu partenerii interni și externi ai companiei.

Cerințe:

  • Diploma de inginer în industria alimentara sau o calificare similară;
  • Cunoștințe (experiența în domeniu va constitui un avantaj) despre procesele de producție alimentara și standardele de calitate;
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipa, dar și executarea sarcinilor pe cont propriu;
  • Abilitați excelente de a coordona activități complexe;
  • Capacitatea de a gestiona concomitent mai multe sarcini cu același grad de prioritate;
  • Înțelegere si gândire tehnică pentru interpretarea și analizarea datelor;
  • Crearea, revizuirea documentației specifice pentru ingrediente, procese și produse finite;
  • Interes sporit pentru informare si învățare continuă și dorința de a rămâne la curent cu cele mai noi tendințe și tehnologii în domeniu.

Compania oferă:

  • Un pachet salarial motivant și alte bonusuri,
  • Compensarea cheltuielilor de transport;
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant, cu o echipa profesionistă și dedicată;
  • Oportunități de dezvoltare profesionala și avansare în carieră.

Persoanele care corespund cerințelor date, sânt rugate să expedieze un CV la adresa de email:  dp069134709@gmail.com

Telefon de contact: +[vezi telefon]373 691 34709 Dorin Plugaru

Trimite CV

Despre companie

Compania Franzepan SRL este specializată în fabricarea produselor de panificație și patiserie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte