Publicat Recent

CFO

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Simpals - este cel mai mare panou de anunțuri, harta detaliată a Moldovei, desene animate grozave, știri de ultimă oră, publicitate eficientă, amenajarea și decorarea orașului, forumuri utile și cele mai mari evenimente sportive din țară.
În prezent, extindem în mod activ departamentul Finance și căutăm profesioniști talentați care să se alăture echipei noastre în calitate de CFO.

Sarcini și responsabilități:
  • asigurarea managementului financiar și prezentarea informațiilor exacte și în termen;
  • oferirea suportului în luarea deciziilor în afaceri și strategice;
  • efectuarea analizei financiare, întocmirea rapoartelor;
  • managementul fiscal, managementul riscurilor, activelor companiei, optimizarea și minimizarea cheltuielilor;
  • asigurarea comunicării eficiente cu personalul contabil și coordonarea activității din cadrul Departamentului Financiar;
  • coordonarea activității de automatizare a evidenței contabile și business proceselor. Stabilirea priorităților și sarcinilor tehnice fata de echipa de automatizare
  • gestionarea personalului contabil în conformitate cu politicile și procedurile companiei și oferirea suportului în furnizarea de servicii;
  • gestionarea practicilor de audit extern;
  • supravegherea sistemelor financiare curente, inclusiv monitorizarea fluxului de numerar, facturare, servicii bancare.
Prin urmare, dacă dispuneți de:
  • Licență în Contabilitate sau Finanțe;
  • Experienta in Big4 (Tax);
  • 7 ani de experiență în contabilitate și analiză financiară, cu minim 3 ani experiență la nivel superior în management și control financiar;
  • Certificat profesional (este un avantaj);
  • Cunoașterea solidă a limbilor: română, rusă (conversațional), engleză (B1- B2);
  • Nivel ridicat de integritate, entuziasm și determinare;
  • Abilități excelente de comunicare, atât verbal, cât și scris;
  • Experiență vastă în toate funcțiile contabile;
  • Experiență în elaborarea de bugete, strategie financiară și planificare;
  • Abilități și experiență de utilizare a calculatorului (MS Word, Excel etc.);
  • Sunteți o persoană organizată, atentă la detalii și cu abilități manageriale.
Cei îți oferim:
  • Contract de muncă oficial;
  • Ambianță de lucru prietenoasă;
  • Salariu stabil, plătit întotdeauna în ultima zi a lunii;
  • Concediu medical plătit 100% din salariu;
  • Sarcini interesante și provocatoare;
  • Oportunități de creștere în carieră;
  • Formare profesională non-stop;
  • Mod de lucru hibrid;
  • Abonamente pentru călătoriile cu transportul public;
  • Abonament la sport;
  • Teambuilding-uri fiecare trimestru;
  • Ceai, cafea, apă, biscuiți, fructe întotdeauna la dispoziția angajaților;
  • Activități de teambuilding și evenimente corporative;
  • Zi liberă în ziua de naștere.

Despre companie

Simpals reprezintă cel mai mare panou de anunțuri din R. Moldova, cele mai recente știri, desene animate originale, Chișinău International Marathon, agende electronice pentru elevi, achiziții publice transparente. Simpals reprezintă culoare în oraș și parcuri verzi.
Simpals reprezintă produse inovatoare, recorduri mondiale și start-up-uri cunoscute în întreaga lume. Simpals este o ușă deschisă către o lume mai creativă, mai modernă, mai ușoară.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, str. Calea Orheiului 28/1