Publicat azi

Consultant vânzări (telefoane mobile) Samsung

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea jobului:

  • Promovarea și vânzarea telefoanelor mobile Samsung (în magazinele Orange);
  • Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții;
  • Atingerea obiectivelor lunare.

Cerințe principale:

  • Experiență în vânzări - obligatoriu;
  • Abilitatea de a învăța / memora rapid specificațiile produsului;
  • Dorința de a obține rezultate și de a influența veniturile.

Candidatului se oferă:

  • Instruire și dezvoltare profesională într-o companie internațională;
  • Nivelul competitiv de plată (sistem de motivare, bonusuri din realizari);
  • Program de lucru de 5 zile (luni - marți - zile libere).

Dacă sunteți interesați, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa: tv30@search4staff.com ;

Numărul de contact: +[vezi telefon]373 60 422 844

Abilități cheie
Comunicare

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Despre companie

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte