Publicat Ieri

Expert în creditare - casier Cimișlia

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Cimișlia

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • să ai experiență în comunicare și negociere cu clienții
  • să cunoști limba română
  • să cunoști MS Office, Windows, Internet Explorer
  • ești deschis pentru a învăța lucruri noi

 Descrierea jobului:

  • să promovezi ofertele companiei clienților existenți și potențiali
  • să analizezi cereri de credit
  • să pregătești contractele de credit și să le semnezi cu clienții
  • să efectuiezi plăți și încasări
  • să perfectezi documente primare de contabilitate
  • și alte operațiuni legate de casierie

Ce beneficii obții?

  • angajare oficială cu pachet social deplin
  • salariu motivant + bonus, în funcție de rezultate
  • creșterea în cariera profesională într-o companie sigură și în dezvoltare
  • training-uri de specialitate gratuite
  • atmosferă dinamică și creativă
  • suport continuu din partea Colegilor

Te așteptăm în echipa PRIMA FINANȚARE!

Trimite CV-ul tău la hr@primafinantare.md

Detalii la nr. de telefon [vezi telefon]067 644 677.

Trimite CV

Despre companie

OCN PRIMA FINANȚARE SRL este o companie de microcreditare ce oferă finanțare atât clienților persoane fizice, cât și clienților business. Avem o experiență de mai bine 12 ani în sectorul nebancar din Republica Moldova. Peste 3300 de clienți  și-au realizat scopurile și visele alegând în calitate de partener PRIMA FINANȚARE.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Cimișlia, str. Barbu Lăutaru 1/2