Publicat Ieri

Tehnolog producție de cofetărie

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități principale:

  • organizarea procesului de lucru - repartizarea și control sarcinilor
  • instruirea și ghidarea pentru subalternii
  • control calitate în proces
  • control consum materiei prima și planificarea stocurilor
  • cunoașterea și folosirea procedure de siguranta alimentare
  • elaborare fișilor tehnice
  • crearea și implementarea deserturilor noi

Cerințe:

  • experiență de muncă minim 3 ani minim
  • studii superioare în domeniul alimentara
  • cunoașterea tehnologiilor și metodelor de producere
  • cunoașterea normelor și cerințelor sanitare
  • abilități manageriale: administrare, planificare, organizare, coordonare și motivare echipei

Avantaje:

  • angajare oficială
  • program de lucru: 9:00-18:00, 5/2
  • salariu competitiv și beneficii
  • perspectiva de creștere profesională
  • instruirea în cadrul companiei
  • echipa caldă și prietenoasă

Dacă crezi că ești potrivit pentru acest job te rugăm să expediezi un CV la hr.miro.md@gmail.com sau sa suni la [vezi telefon]069998942.

Abilități cheie
tehnologii de producere a alimentelor managementul echipei

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Team - building

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Bine ați venit în lumea gusturilor rafinate și aventurilor dulci unice oferite de compania "Miro"!

Noi suntem o companie inovatoare, compusă din profesioniști pasionați de meseria lor, specializați în creația de torturi personalizate.

Despre noi

Ne mândrim cu talentul și creativitatea angajaților noștri, dar și cu bucuria pe care o aducem clienților noștri atunci când văd torturile noastre neobișnuite și uimitoare. De-a lungul anilor, am câștigat o reputație solidă datorită calității înalte a produselor noastre, serviciului personalizat și designului impecabil.

Ce ne deosebește de ceilalți?

O energie creativă debordantă. Fiecare dintre torturile noastre este o adevărată capodoperă a artei dulci. Echipa noastră de cofetari talentați poate transforma orice vis al clientului în realitate, iar rezultatul este întotdeauna neobișnuit și magic.

Ingrediente de cea mai înaltă calitate. Folosim doar ingrediente de cea mai bună calitate pentru ca torturile noastre să impresioneze nu doar prin aspectul lor uimitor, ci și prin gustul lor magnific. Selecționăm cu grijă fiecare componentă a torturilor noastre pentru a satisface toate dorințele clienților.

Personalizare perfectă. Înțelegem că fiecare eveniment în viață este unic, de aceea ne străduim să facem ca fiecare tort al nostru să reflecte evenimentul pentru care este destinat. Fie că este vorba de o dată semnificativă, o nuntă elegantă sau o petrecere corporativă, tortul nostru va deveni cu siguranță o decorare demnă pentru orice festivitate.

Livrare rapidă și serviciu impecabil. Suntem întotdeauna bucuroși să deservim clienții noștri și să le oferim un serviciu ireproșabil de la plasarea comenzii până la livrare. Punctualitatea și atenția la detalii sunt principiile de bază pe care ne bazăm relațiile cu clienții.

De ce merită să te alături echipei noastre?

Venind în compania "Miro", vei deveni parte a unei echipe prietenoase de profesioniști, unde fiecare contribuie la succesul comun. Aici îți vei putea dezvolta cunoștințele și abilitățile într-un mediu creativ și inspirator, lucrând alături de oameni pasionați de meseria lor, mereu pregătiți să te susțină și să te ajute să atingi obiectivele tale personale și profesionale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, bd. Cuza Voda, 49