Publicat Ieri

Manager Vînzări B2B

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

EasyHire la cererea clientului său anunță Job Alert: Key Account Sales Manager

Despre Client: Una din cele mai mari companii FINTECH din Moldova, un sistem de plăți universal, care oferă clienților o gama variată de servicii.

Misiunea funcției: Extinderea bazei de parteneri și mărirea vânzărilor prin gestionarea eficientă a portofoliului de clienți corporativi.

Responsabilități principale:

  • Vânzarea activă/directă a produselor și serviciilor financiare ale companiei.
  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi.
  • Planificarea activității săptămânale/lunare pentru atingerea obiectivelor de vânzări.
  • Negocierea, încheierea și monitorizarea contractelor cu clienții.
  • Evidența, verificarea și prelucrarea rapoartelor specializate.

Beneficii:

  • Reduceri la serviciile companiei, inclusiv credite fără dobândă pentru procurarea automobilului.
  • Program de lucru flexibil
  • Salariu fix + % bonus de performanță
  • Pachet social şi pachet de compensare a utilizării automobilului
  • Telefonie corporativă.
  • Card corporativ pentru combustibil.
  • O bogată și interactivă cultură corporativă.

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Experiență profesională în domeniul vânzărilor B2B
  • Nivel fluent de vorbire a limbilor română și rusă, engleza constituie un avantaj
  • Cunoștințe de operare la nivel avansat: Word, Excel, Power Point
  • Capacitate de a însuşi SOFT-ri noi
  • Abilități de negociere și vânzare
  • Capacitate de analiză şi sinteză
  • Persoană sociabilă, atitudine pozitivă şi pro-activă
  • Dinamism, diplomație și adaptabilitate
  • Permis de conducere categoria „B”
  • Autoturism personal (cerință obligatorie)

Locaţia: mun. Chișinău, sect. Botanica, str. Aleea Gării, 42

Cum aplici: Trimite CV-ul tău la cv@easyhr.md indicând denumirea poziției în subiectul scrisorii.

Observație: Doar candidații selecționați pentru interviu vor fi contactați.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul nostru comun în industria financiară!

Abilități cheie
Comunicare Finanțe Etica în muncă Lucru în echipa CRM
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Program flexibil

Zile suplimentare de concediu

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Aleea Gării, 42