Publicat Ieri

Consilier Financiar-Bancar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dacă vă doriți să faceți parte dintr-o echipă în care profesionalismul, motivația și cooperarea au prioritate, iar cunoștințele și aptitudinile să vă fie valorificate și multiplicate zilnic, prin schimb de practici și experiențe internaționale, alăturați-vă nouă!

Beneficii:

  • Bonusuri de performanță în funcție de rezultatele obținute;
  • Tichete de masa;
  • Credite imobiliare și alte servicii bancare în condiții preferențiale;
  • Program de muncă hibrid - combinat între birou și lucru la distanță;
  • Orar flexibil de muncă;
  • Instruiri și team building-uri pentru dezvoltare personală și profesională;
  • Diversitate în activități și posibilitatea de a obține experiențe internaționale;
  • Program internaţional de sănătate fizică şi bunăstare mentală;
  • Facilități sportive precum teren de fotbal și sală de volei pentru promovarea unui stil de viață activ.

Responsabilităţi:

  • Promovarea si vânzarea produselor si serviciilor bancare;
  • Analiza, evaluarea potenţialilor clienţi, prospectarea pieţei;
  • Atragerea noilor clienţi;
  • Elaborarea si prezentarea ofertelor clienţilor;
  • Îndeplinirea obiectivelor comerciale stabilite;
  • Promovarea imaginii Băncii.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare;
  • Abilităţi de comunicare;
  • Abilităţi de negociere şi vânzare;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Orientare spre client și spre rezultate;
  • Rezistenţă la stres, echilibru emoţional.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, str. Socoleni, 1
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?