Publicat Recent

Contabil/ă decontări

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oferim:

  • Angajarea cu pachet social complet
  • Program de lucru luni–vineri: 08.00/08.30/[vezi telefon]09.00-17.00/17.30/18.00
  • Pauză de masa 1 oră
  • Sâmbătă, duminică – zile de odihnă
  • Nivel salarial de la 15.000 MDL NET (în dependență de profesionalism)
  • Salariu fix, achitat la timp
  • Număr de telefon mobil și smartphone corporativ
  • Oportunitate de formare și dezvoltare profesională
  • Echipa unită și productivă
  • Ceai/cafea la birou

Locaţia: mun. Chișinău, sect. Botanica, str. Aleea Gării, 42

Cerințe:

  • Studii superioare (matematică, economie, finanțe și bănci, statistică)
  • Experiență de minim 5 (cinci) ani
  • Nivel fluent de vorbire a limbii române și ruse
  • Cunoaşterea avansată Microsoft Office, 1C 8.3, Client Bank
  • Abilităţi organizatorice
  • Capacitate de analiză şi sinteză
  • Persoană cu un nivel înalt de responsabilitate, atitudine pozitivă şi proactivă
  • Abilitaţi de analiză şi soluţionarea problemelor în domeniu
  • Abilităţi de organizare şi planificare

Responsabilități:

  • Extragerea informațiilor din baze de date
  • Argumentarea și analiza calitativă a datelor
  • Analiza situațiilor financiare a debitorilor companiei
  • Estimarea capacității de plată
  • Examinarea tranzacţiilor purtătoare de riscuri privind operatiunile de plată
  • Client Bank
  • Organizarea și efectuarea plăților MDL cât și valuta străină
  • Elaborarea rapoartelor pentru furnizori
  • Evidența facturilor fiscale
  • Evidența contractelor, documentelor interne a companiei
  • Perfectarea, introducerea și prelucrarea documentelor primare

Expediază CV-ul cu poză indicând postul vacant Contabil/ă decontări la hr@paymaster.md sau findirector@paymaster.md

Despre companie

"Paymaster" S.R.L. fiind una din cele mai mari companii FINTECH din Moldova, administrează sistemul național de plăți RunPay, care funcționează în Republica Moldova în baza licenței BNM Nr. 000577 din 11.09.2014 - Emiterea monedei electronice și toate serviciile de plată.

RunPay Moldova reprezintă un sistem de plăți universal, care oferă clienților o gama variată de servicii:

  • achitări online pe site https://my.runpay.com sau prin intermediul aplicației mobile RunPay
  • deschiderea conturilor de plăți pentru clienți
  • efectuarea plăților în numerar prin rețeaua de terminale (peste 2 500 terminale Сash-In/Cash-Out și POS) în orașele și satele de pe întreg teritoriul țării)
  • depunerea cererilor și primirea în numerar a creditelor rapide online sau la terminale Cash-Out/Pos
  • eliberarea în numerar a banilor de pe conturile RunPay (provenite din transferuri, credite,
  • retrageri din alte sisteme de plăți, câștiguri din pariuri sportive ș.a. (peste 2000 puncte de eliberare în toată țara)
Facebook: https://www.facebook.com/RunPayMDL2

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte