Publicat Recent

Menageră

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • experiență de lucru în familii
  • disponibilitatea recomandărilor
  • abilități în lucrul cu toate tipurile de aparate electrocasnice moderne

Responsabilități:

  • curățenie de întreținere/generală, spălare / călcatul hainelor etc.- casă pe pământ
Trimite CV

Despre companie

Suntem o companie dinamică și modernă ,care și-a dovedit spiritul de profesionalism și transparența pe piața R.M. oferind servicii extrem de apreciate de Clienți . Cu o experiență de peste 15 ani . “MEGAPARC” S.R.L. își desfăsoară activitatea în domenii diverse cum ar fi construcții, imobiliare sau investiții .

Noi oferim un mediu de lucru plăcut și cu reale oportunități de dezvoltare profesională precum și un salariu atractiv care îți va asigura un trai decent.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte