Publicat Recent

Maistru de șantier ( incalzire, apeduct si canalizare)

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Palace Construct Srl lider in instalatiile ingineresti de incalzire, apeduct si canalizare, angajeaza Maistru de șantier.

Cerinte:

  • Studii superioare in constructii, sistemele ingineresti ( incalzire, apeduct si canalizare).
  • Experienta in domeniu - sa cunoasca standardele si normele de lucru.
  • Persoana ordonata, punctuala, onesta, comunicabila, cu spirit organizatoric
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa
  • Cunoasterea calculatorului la nivel elementar (Windows, MS Office, Internet, E-mail)

Responsabilitati:

  • Controlul executarii lucrarilor in conformitate cu proiectul, normele si standardele in vigoare;
  • Controlul documentelor tehnice, rapoartelor si darilor de seama corespunzatoare;
  • Monitorizarea angajatilor aflati in subordine;
  • Efectuarea verificarilor hidraulice a retelelor;
  • Completarea cartii tehnice;
  • Elaborarea observatiilor si recomandarilor de inlaturare a incalcarilor depistate;

Compania ofera salariu atractiv, pachet social deplin, prime si bonusuri in functie de rezultatele obtinute, posibilitati de crestere profesionala, programe de instruire si formare profesionala, lucru intr-un colectiv tinar, prietenos si binevoitor.

Daca corespundeti cerintelor expediati CV-ul dvs. la adresa de e-mail palaceconstruct.md@gmail.com mentionind postul pentru care aplicati.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, N.M.Spatarul 11 A