Publicat Ieri

Brand Manager de produs ( O'devalle)

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scopul postului:

  • Promovarea imaginii brandului și Magazinului O'devalle;
  • Atragerea de noi domenii de activitate profitabile pentru firmă;
  • Creșterea cotei de piață a produselor/serviciilor oferite de firmă;

Responsabilități:

  • Identificarea modului de structurare a pieţei: clienţi actuali, clienţi potenţiali;
  • Întocmirea planului de publicitate al oganizației (medii de difuzare, temporizare, obiective);
  • Analiza ofertelor publicitare și identificarea celor mai avantajoase forme de promovare (atât din perspectiva impactului asupra pieței, cât și din perspectiva prețurilor);
  • Participă la proiectele de promovare și la traininguri organizate pe tema Fashion;

Candidatul nostru:

  • Are studii superioare (Confecții textile/tricotaje):
  • Are experință de muncă într-o poziție similară (1 an și mai mult);
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză- nivel mediu;
  • Creativitate, inițiativă, atitudine deschisă și pozitivă;
  • Este responsabil, comunicabil și perseverent.

Beneficii:

  • Proiecte interesante și putere decizională;
  • Loc de muncă într-un colectiv prietenos;
  • Salariu motivant și competitiv achitat regulat;
  • Condiții bune de muncă;
  • Tichete de masă .

Programul de lucru de la 8:30-17:00. Chişinău str. Sfatul Ţării 30

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la: cadre@steauareds.md

Abilități cheie
Creativitate Adaptabilitate Lucru în echipa Comunicare
Trimite CV

Beneficii

Tichete de masă

Despre companie

Предприятие с иностранным капиталом «STEAUA REDS SA» было создано на базе трикотажной фабрики, одной из структурных единиц знаменитого трикотажного объединения «Steaua». Новое предприятие сочетает в себе лучшие традиции трикотажного дела: 50 лет производства, огромный опыт, мастерство и качество в сочетании с итальянским стилем, передовыми технологиями и безупречным вкусом.

Наша компания производит полный ассортимент трикотажной одежды для мужчин, женщин и детей: свитера и куртки, блузки и жилеты, шапки, шарфы и многое другое.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Sfatul Țării, 30