Publicat Recent

Agronom

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți

Descrierea poziției vacante

Vrei să contribui la un viitor verde și sănătos? Eco Center te invită să aplici pentru postul de agronom. Hai să creștem împreună. Aplică acum!

 Eco Center, lider în soluții ecologice pentru protecția plantelor își extinde echipa și caută  Agronom Consultant dedicat să promoveze agricultura durabilă.

Responsabilități:

  • Colaborarea strânsă cu fermierii pentru integrarea produselor Eco Center în strategiile lor de protecție a plantelor.
  • Supravegherea adaptării și aplicării corecte a metodologiilor sustenabile în managementul dăunătorilor.
  • Întărirea relațiilor cu clienții actuali.
  • Susținerea inițiativelor de marketing pentru a crește cunoașterea și utililizarea produselor Eco Center în piață.
  • Contribuția la activitățile de informare și educație a fermierilor pentru integrarea soluțiilor de protecție a plantelor pe bază de feromoni.
  • Monitorizarea performanței produselor și oferirea de feedback pentru îmbunătățirea continuă.

Ce oferim:

  • Pachet salarial motivant, plus beneficii și un mediu de lucru dinamic.
  • Posibilitatea de a crește alături de o companie ce pune accent pe inovație și calitate.
  • Formare profesională pentru a-ți extinde cunoștințele în domeniul agriculturii sustenabile.

Ești gata să te alături echipei noastre pentru a revoluționa agricultura? Aplică acum!

Așteptăm CV-ul la adresa lilia@ecocenter.md

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Criuleni, S. Ratuș
Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?