Publicat Recent

Bucatar Sef

Informații de bază

Salariu:
de la 1 500 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Constanța, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Limba Romana - vorbit fluent, scris si citit

Responsabilități:

  • Respectarea retetarelor,
  • Respectarea calitatii produselor servite (gust si plating)
  • Organizarea activitatii in bucatarie
  • Inventarierea materiei prime
  • Ingrijirea echipamentelor de lucru
  • Coordonarea echipei din bucatarie

Despre companie

Restaurantul ÏNLARG se afla in Portul Turistic TOMIS, in orasul Constanta, chiar in Marina unde se afla acostate yachturile. Este un restaurant cu specific mediteranean. Este deschis din anunl 2012 si functioneaza tot timpul anului.

Imagini cu locatia sau cu produse puteti gasi pe pagina de Instagram - inlarg.resto

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
România, Portul Turistic TOMIS, Constanta