Publicat Recent

Designer / 3D Vizualizator

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Nivel avansat de cunoaștere a programelor de specialitate (3ds Max, Corona);
  • Experiență în domeniul design-ului și a vizualizării arhitecturale;
  • Abilități de modelare, setare a materialelor;
  • Abilități de a executa randări realiste și de înaltă calitate;
  • Aptitudini de relaționare și comunicare cu toți membrii implicați în proiect;
  • Atenție la detalii, creativitate, atitudine pozitivă, seriozitate, punctualitate, responsabilitate și capacitatea de a lucra în echipă;
  • Capacitatea de a respecta termenii limită;

Condiții de muncă:

  • Mediu de lucru dinamic;
  • Varietate de proiecte ;
  • Posibilitate de creștere financiară;
  • Echipa tanara in formare, dinamica si in permanenta dezvoltare;
  • Birou modern

Responsabilități:

  • Răspunde de încadrarea în termenii stabiliți pentru predarea proiectelor și raportarea din timp a stadiului proiectelor aflate în desfășurare;
  • Realizarea modificărilor ce pot apărea pe parcurs;

CV + portofoliu: hopen.arts@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

Compania realizează proiecte de amenajare interioară și arhitectură atat cu destinație rezidențială (case, vile, apartamente) cît și cu destinație comercială (hoteluri, restaurante, cafenele, sedii de firma, clădiri birouri). HopenArt este o companie cu experiență de peste 7 ani cu  proiecte realizate în RM. și peste hotare. La moment se crează o echipă tânără, dinamică și în permanentă dezvoltare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Nicolae Testemitanu 17/17, oficiu 4