Publicat Recent

Сиделка

Informații de bază

Salariu:
de la 1 500 EUR
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Anenii Noi, Cahul, Ceadîr-Lunga, Chișinău, Comrat, În străinătate, Măgdăcești, Orhei, Polonia, Rîșcani, Sîngerei, Șoldănești, Ștefan-Vodă, Strășeni, Telenești, Transnistria, Ucraina, Vulcănești

Descrierea poziției vacante

Задачи:

  • Уход за пожилыми людьми (мыть, менять подгузники, кормить, гулять)
  • Уборка комнат

Требования:

  • Терпеливость, тактичность и эмпатия (очень важно)

Условия:

  • Бесплатное жилье
  • Сменный график работы
  • Официальное трудоустройство

Despre companie

Companie ucraineano-estonă. Ne specializăm în furnizarea serviciilor în domeniul alimentar, mașinării, prelucrării metalelor și în alte industrii. Suntem un partener stabil și de încredere în furnizarea de lucrători profesioniști pentru toate industriile pe întreg teritoriul Republicii Estonia.

Datorită nouă, veți găsi un loc de muncă mai bun și mai stabil cu un salariu atractiv în Estonia. În plus, vă oferim o gamă completă de servicii și avantaje - de la transport și cazare până la sprijinul coordonatorilor noștri la locul de muncă.

Anul înființării: 2020.

Număr de angajați: 50 persoane.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte